FÖRBUNDSSTYRELSEN

Fredrik Saweståhl

Förbundsordförande
070-488 91 31

fredrik.sawestahl@moderaterna.se

Ladda ned högupplöst pressbild

Edith Escobar

Vice förbundsordförande
070-9580263

edith.escobarmedina@moderaterna.se

Jenny Edberg

Vice förbundsordförande

jenny.edberg@moderaterna.se

Ladda ned högupplöst pressbild

Lars Sporrong

Förbundskassör

lars.sporrong@moderaterna.se

Anders Karlsson

Ledamot

anders.karlsson@moderaterna.se

Ladda ner högupplöst pressbild

Johan Bergquist

Ledamot

johan.bergquist@moderaterna.se

Jonas Hellsten

Ledamot

jonas.hellsten@moderaterna.se

Hannes Kataja

Ledamot

hannes.kataja@moderaterna.se

Robert Mellberg

Ledamot

robert.mellberg@moderaterna.se

Tobias Björk

Ledamot

tobias.bjork@moderaterna.se

Alexandra Ward Slotte

Ledamot

alexandra.slotte@moderaterna.se

FRÅGA OSS!

Är det något du undrar över? Kontakta oss via det här formuläret så hör vi av oss till dig via mail.

SENASTE NYTT

EVENT